Update 9/7 2019

© 1995 - 2019

Kalender 2019

Resultat SGP Sverige

  • 1. Emil Sajfutdinov Rusland 17p
  • 2. Martin Vaculik Slovakiet 16p
  • 3. Maciej Janowski Polen 13p
  • 4. Max Fricke Australien 11p
  • 5. Matej Zagar Slovenien 10p
  • 6. Fredrik Lindgren Sverige 10p
  • 7. Bartosz Zmarzlik Polen 8p
  • 8. Niels Kr. Iversen Danmark 8p
  • 9. Leon Madsen Danmark 7p
  • 10. Oliver Bernton Sverige 7p
  • 11. Jason Doyle Australien 7p
  • 12. Patryk Dudek Polen 7p
  • 13. Antonio Lindbäck Sverige 6p
  • 14. Artem Laguta Rusland 5p
  • 15. Janusz Kolodziej Polen 3p
  • 16. Robert Lambert England 3p
  • 17. Pontus Aspgen Sverige DNR
  • 18. Kim Nilsson Sverige DNR

Resultat SGP Polen

  • 1. Leon Madsen Danmark 13p
  • 2. Fredrik Lindgren Sverige 15p
  • 3. Patryk Dudek Polen 16p
  • 4. Niels Kr. Iversen Danmark 14p
  • 5. Antonio Lindbäck Sverige 10p
  • 6. Bartosz Smektala Polen 10p
  • 7. Bartosz Zmarzlik Polen 10p
  • 8. Robert Lambert England 8p
  • 9. Martin Vaculik Slovakiet 7p
  • 10. Matej Zagar Slovenien 7p
  • 11. Tai Woffinden England 6p
  • 12. Emil Sajfutdinov Rusland 6p
  • 13. Jason Doyle Australien 5p
  • 14. Janusz Kolodziej Polen 4p
  • 15. Artem Laguta Rusland 4p
  • 16. Max Fricke Australien 3p
  • 17. Dominik Kubera Polen DNR
  • 18. Rafal Karczmarz Polen DNR

Resultat SGP Tjekkiet

  • 1. Janusz Kolodziej Polen 15p
  • 2. Leon Madsen Danmark 14p
  • 3. Patryk Dudek Polen 12p
  • 4. Jason Doyle Australien 6p
  • 5. Max Fricke Australien 13p
  • 6. Fredrik Lindgren Sverige 12p
  • 7. Emil Sajfutdinov Rusland 11p
  • 8. Artem Laguta Rusland 9p
  • 9. Bartosz Zmarzlik Polen 8p
  • 10. Maciej Janowski Polen 7p
  • 11. Robert Lambert England 6p
  • 12. Vaclav Milik Tjekkiet 4p
  • 13. Martin Vaculik Slovakiet 4p
  • 14. Matej Zagar Slovenien 4p
  • 15. Antonio Lindbäck Sverige 4p
  • 16. Niels Kr. Iversen Danmark 3p
  • 17. Zdenek Holub Tjekkiet 0p
  • 18. Ondrej Smetana Tjekkiet DNR

  • Resultat SGP Slovenien

    • 1. Bartosz Zmarzlik Polen 18p
    • 2. Martin Vaculik Slovakiet 17p
    • 3. Leon Madsen Danmark 13p
    • 4. Patryk Dudek Polen 12p
    • 5. Emil Sajfutdinov Rusland 13p
    • 6. Tai Woffinden England 9p
    • 7. Artem Laguta Rusland 9p
    • 8. Robert Lambert England 7p
    • 9. Janusz Kolodziej Polen 7p
    • 10. Niels Kr. Iversen Danmark 7p
    • 11. Jason Doyle Australien 6p
    • 12. Matej Zagar Slovenien 6p
    • 13. Fredrik Lindgren Sverige 5p
    • 14. Maciej Janowski Polen 4p
    • 15. Antonio Lindbäck Sverige 3p
    • 16. Matic Ivacic Slovenien 2p

    Wild Cards